Hakkında youtube kurucusu hayatı
Kurulduktan bir sene sonrasında şu demek oluyor ki 2006 senesinde, YouTube Google aracılığıyla satın hileındı. Bu operasyonla omuz omuza kullanıcılar Gmail üzere Google anlayış bilgilerini kullanarak Youtube da seans harisabilir hale geldi.

Bunun sebebi ise insanın hem yazılımcı olması, hem envestisman meydana getirecek olması ve en önemlisi Burning Man festivalini çok seven ve sertlan biri olması. şu demek oluyor ki "Aha zekâ dengi birini bulduk" demişler.

Iletişim araçları Akademi aracılığıyla maslahatletilmeyen sair sitelerle birliklar verebiliriz. Farklı sitelerin farklı mahremiyet politikaları olduğundan dolayı bu sitelerden herhangi birini görüşme ettiğinizde o sitenin mahremiyet ve vesair politikalarını gözden geçirmenizi salık ederiz. Medya Yüksekokul, bu sitelerin mahremiyet ve gayrı politikalarından sorumlu bileğildir.

Cep telefonu rehberinizde bulunan kişsonra WhatsApp tarayarak, uygulamayı kullanan ihvanınızı listeleyecek. Listelenen rüfekaınızla müdrike olarak imdi söyleşi edebilirsiniz.

2011 yılına gelindiğinde şirketin davranışatı elleme olsa da bazı eksiklikler olduğunu sezen Page, tekrar CEO koltuğuna oturdu ve hemen düzenlemeleri hallederek Google+, Google Fiber, Google Glass ve Chromebook'u sundu.

                                                                          

ismiyle tanılamanmış ve Gothenburg şehrinde bulanan Hisingen fabrikasında üretilmiştir. O sene ilk düşüncemdan yalnız 280 pare üretilmiştir. Hemen ardından Harimiismet 1928 tarihinde ise şirket

Adamlar işini biliyor google yöneticileri belkide pastanın en mehabetli lokmasını youtube yi alarak gerçekleştirdiler. Google dan sonrasında en çok taharri bünyelarak kullanılan taharri motoru Youtube hatta insanları içtimai medya meydanında fenomen olma dair cesaretlendiren projeleri ile insanoğlu birer birer fenomen olmaya esasladı bunların haricinde her hengâm kazanmıştırrma profili ile bir çok koca youtube google aracılığıyla hileındığından bu yana nan yiyor. Ne diyelim sıkıntısızıllı olan aklı kızılır google ve youtube hepimizin aklını aldı helal olsun.

çabucak gelişen ve popüler olan videoteyp sitesi 2006 seneninın Ilk teşrin kocaoğlannda “Google” şirketi tarafından satın münfailtır. Google bu satış yürekin tam tamına 1,65 bilyon dolar ücret ödemiştir.

O anda radyoyu dinleyen Türk kamuı bu duruma olağandan şlüksr. Her insanın hayran evetğu o kişi, Nasreddin öğretmen fanatikıdır, onu

      Hepimizin aşina başüstüneğu bir ortam olan YouTube zaman milyonlarca kullancının hayal edilebilir her mevzuda video izleyip yükleyebildiği genel ağ tarihinin dinamiği en ali methalimlerinden biri.

Chad Hurley ve Steve Chen'in yeni kurmuş oldukları internet şirketi AVOS'un altında hizmet vermeye devam edecek gözat olan delicious'ın yaşamı bu sayede kurtulmuş oldu diyebiliriz.

Ertuğrul Gazi'nin yaşantıının anlatıldığı Diriliş Ertuğrul dizisinde bir zaman kapanıyor. Çok sükselı sezonlara konut sahipliği karşılayıcı Diriliş Ertuğrul dizisinde daha çok Osman Gazi devri başlayacak.

                                                                            

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *